• Strona główna
  • Kategorie
    • Szydełko
    • Koraliki
    • Haft
    • Druty
    • Różności
    • Szycie
    • Książki
  • Moje prace
  • Banery
  • Kontakt
  • Strona główna
  • Kategorie
    • Szydełko
    • Koraliki
    • Haft
    • Druty
    • Różności
    • Szycie
    • Książki
  • Moje prace
  • Banery
  • Kontakt
  • Koraliki

    Last minute…

    30 sierpnia 2013 /

    …już prawie byłam spakowana, a myślami już piłam zimne piwko, a tu nagle telefon od znajomej z pytaniem czy mam coś na górkę, bo potrzebuje na prezent 🙂 Jako, że na górkę to u mnie ciężko coś znaleźć, gdyż cacka mają swoich właścicieli zanim jeszcze powstaną 🙂 Na szybko udało mi się coś wykombinować i oddać się błogiemu wakacjowaniu 🙂

    dowiedz się więcej
    Asia 3 komentarze

    Zobacz również

    Kolorowa zakładka

    18 maja 2016

    Męska bransoletka

    29 października 2013

    Przedsmak…

    27 czerwca 2013
  • Koraliki

    Coś z niczego 2

    17 sierpnia 2013 /

    Ciąg dalszy moich „przygód” z koralikami otrzymanymi od koleżanki 🙂 Tym razem powstała bransoletka

    dowiedz się więcej
    Asia 3 komentarze

    Zobacz również

    Bransoletka

    13 października 2013

    Moje…

    14 sierpnia 2013

    W klimacie Jamajki

    3 września 2013
  • Różności

    Kurkowo…

    15 sierpnia 2013 /

    …ale nie pierzaście tylko grzybowo 🙂 Wielkim fanem grzybów nie jestem, bo trzeba obierać itp., ale kurki uwielbiam. No ale ile można jeść kurek w śmietanie? Wiem, wiem, dużo… 🙂 Jadnak w tym roku postanowiłam rozwinąć moje kurkowe menu i do jajecznicy i kurek w śmietanie dołączyła tarta 🙂 Czaję się jeszcze na tartę ze szpinakiem 🙂 Dla zainteresowanych przepis.

    dowiedz się więcej
    Asia Brak komentarzy

    Zobacz również

    Mufinkowy kubek

    16 kwietnia 2014

    Wyzwanie 2017

    5 stycznia 2017

    Ziołowy projekt z Igiełką (ankieta)

    23 grudnia 2015
  • Koraliki

    Moje…

    14 sierpnia 2013 /

    Wiadomym jest wszem i wobec, że szewc bez butów chodzi… Tak samo było też w moim przypadku, ale do czasu… bo oto w końcu w ciężkim pocie i bólach zrobiłam coś dla siebie :-). Żartuję z tymi bólami i potem, ale fakt, ciężko było mi zrobić coś dla siebie nie z racji tego, że jestem wybredna (to też), ale z braku czasu, bo ciągle ktoś coś i ciągle coś komuś… 🙂

    dowiedz się więcej
    Asia 2 komentarze

    Zobacz również

    Zawieszka…

    21 marca 2014

    Dyniowo…???

    22 listopada 2014

    Sopelki

    19 czerwca 2013
7677787980

O mnie

Witam w moim świecie „Po Godzinach”.

Mój wolny czas dzielę z moją pasją tworzenia. Druty, szydełko, igła, tamborek, koraliki i ostatnio maszyna do szycia to moi przyjaciele.

Zajrzyj do mnie i mojego kolorowego kreatywnego zakątka.

Asia

Najnowsze komentarze

  • Kaldekor - Prosty dywan ze sznurka
  • Adrianna - Adzik tworzy - Prosty dywan ze sznurka
  • Zaklęta Igiełka - Kolorowy zawrót głowy
  • R.A. Cieżka - Kolorowy zawrót głowy

Kategorie

  • Druty
  • Haft
  • Koraliki
  • Książki
  • Różności
  • Szycie
  • Szydełko

Tagi

bombki bransoletka c2c candy cardigan chusta czapka haft kamizelka kardigan koc kocyk kolczyki komin koszyk KotToOn maskotka naszyjnik ombre peyote pled podaj dalej podkładki poduszka poduszki redy resztkowy kocyk SAL serwetka skarpetki sukienka sweter szal sznurek bawełniany sówki t-shirt yarn temperature blanket test top torba worek wróżki Wyzwanie wzory Zakładka
  • Polityka prywatności
Ashe Motyw przez WP Royal.