Szycie

Poduszka na szpilki1 min czytania

Odkąd stałam się posiadaczką maszyny do szycia szukam swojej części tego wielkiego, szyciowego świata. Chociaż ciężko nazwać mnie krawcową, bo ja to w sumie mało jeszcze umiem i raczej trzymam się gotowych tutoriali niż sama z siebie, to wiem, że szycie ubrań na pewnie nie jest tym co by mnie interesowało.

Ostatnio wraz siostrą stworzyłyśmy wiewiórkę dla jej córki. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, jednak to chyba też nie ta dziedzina, w której bym się odnalazła.

Od jakiegoś czasu zerkam nieśmiało w stronę patchworku i quilting’u. Obserwuję kilka stron i blogów, na których prezentowane są dzieła przygotowane w tych technikach i wzdycham sobie po cichu do tych pięknych pledów i poduch. Właśnie na jednej z tych stron trafiłam na mały tutorial stworzenia poduszki do igieł. Długo się nie zastanawiałam, tym bardziej, że do jej stworzenia potrzeba niewiele materiału i tak naprawdę wystarczą resztki tkanin.

Poduszeczka powstała z bawełny, jej środek to kulka silikonowa, a tak się prezentuje.

Wersja na jeża, też wdzięcznie wygląda 🙂

Powstały egzemplarz jest, że tak powiem, okazem testowym. Powędrował do Anity, która tworzy cuda z filcu. Wiem, że przejdzie tam szkołę życia, więc mam nadzieję, że się sprawdzi 😉

Kolejny będzie już mój, ale jeśli ktoś byłby zainteresowany, to serdecznie zapraszam do kontaktu 🙂

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Zacisze Lenki
6 lat temu

Fajny igielnik.:)

Asia W.
Asia W.
6 lat temu

Asiu, ja też mam maszynę, którą tylko jak na razie używam do cerowania dziur i drobnych napraw. 🙂 Nadal szukam natchnienia do nauki szycia na maszynie. Poduszka jest świetna i praktyczna 😀 Pozdrawiam Asiu.

Igiełka-MB
6 lat temu

Jaka bajerancka podusia! Dopiero na zbliżeniu dojrzałam, że środek to kilka elementów, a nie jeden. Chylę tu czoła za pracę nad tak małą formą i świetny efekt!
Jednocześnie życzę Ci z całego serca znalezienia tej ulubionej dziedziny szycia. Idzie to coraz lepiej Asiu 🙂

Mięta
6 lat temu

Fajnie wyszedł ten igielnik

8
0
Dołącz do dyskusjix