Haft

Znaki zodiaku

Monika, to skarbnica niekończących się pomysłów i wielki motywator do rozwijania własnej kreatywności 🙂

Tym razem miałam przyjemność zmierzyć się z wzorami znaków zodiaku. Za każdym razem gdy testuję wzór jej autorstwa staram się go pokazać w jakiś inny sposób. Niekoniecznie w formie obrazka na ścianę. Haftowane przeze mnie znaki zodiaku postanowiłam wykorzystać jako zawieszki/breloczki. Jak wiadomo każda taka zawieszka ma dwie strony. Jedna to symbol zodiaku, więc prosta sprawa… A co z drugą? Pierwsza myśl to była nazwa danego znaku. Jednak większość z nich jest dość długa i przy niewielkich rozmiarach symbolu nie pasowało mi to. Ostatecznie stanęło na wyszyciu daty, która przynależy do danego znaku.

Hafty w gotowych bazach

Druga strona

Niestety nie wszystkie zmieściły się do gotowych baz, więc musiałam trochę pokombinować. Tym sposobem powstały zawieszki, które połączone zostały za pomocą flizeliny i żelazka.

Na koniec trochę danych technicznych.

Autorką wzoru jest Monika Blezień. Haft powstał na Aidzie 20ct, muliną Ariadna w kolorze 1636. Pierwszy raz haftowałam na 20-tce i na razie jej fanką nie jestem. Zdecydowanie wolę 14ct, 16ct czy 18ct. Może z czasem zmienię zdanie jak trochę z nią popracuję.

avatar
4 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najlepsze reakcje na komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
AsiaMonikaImpreza CafeAnnaSzpilkiRemontuja.pl Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SzpilkiRemontuja.pl
Gość
SzpilkiRemontuja.pl

Super są te breloczki 🙂

Anna
Gość

Czadowe i pomysłowe!

Impreza Cafe
Gość
Impreza Cafe

Ciekawy, chociaż prosty pomysł. No ale takie są zazwyczaj najlepsze:) Ja w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła, dlatego lubię popatrzeć i popodziwiać.

Monika
Gość

Asiu, dziękuję za ciekawą prezentację wzoru 🙂
Przeniosłaś w rzeczywistość mój pierwotny pomysł i wzbogaciłaś go prezentując breloczki w innej odsłonie.