Koraliki,  Różności

Papużka, konik i bransoletki – wymiana i Akcja Kreatywna Zima2 min czytania

W zeszłym roku odkryłam stronę Anity – Catch your ideas. Znajdziemy u niej cuda z filcu przetykane drucianymi poduchami 🙂

Filcowe breloczki, które tworzy są tak słodkie, że nie mogłam się im oprzeć. Zresztą sami popatrzcie u niej na stronie co potrafi.

Zauroczona tymi cudami wpadłam na pomysł dołożenia po takim breloczku do prezentu gwiazdkowego dla siostrzenic mojego Słońca.

 

Obie dziewczyny mają bardzo sprecyzowane zainteresowania i właśnie w tym kierunku poprosiłam o wykonanie breloczków/zawieszek, które będą mogły sobie przyczepić do plecaków.

Anita miała wolną rękę jeśli chodzi o ich wygląd i kolorystykę. Kiedy przesyłka do mnie dotarła moim oczom ukazały się takie cuda.

Konik powędrował do starszej z sióstr, która jest ogromną fanką koni. Młodsza zaś kocha ptaki, a papugi w szczególności, więc została obdarowana wesołą i mega kolorową papugą.

Zdjęcia breloczków pochodzą od Anity, ponieważ były ładnie zapakowane, to nie chciałam psuć tych opakowań.

Jednak w kopercie było coś jeszcze…

…Albert…

Boski breloczek w ulubionych przeze mnie ostatnio szarościach, który był dla mnie. Nie zamawiałam go, przywędrował jako dodatek i teraz od tamtego momentu jest moim wiernym towarzyszem wraz z moją torebką, przy której podróżuje 🙂

Dlaczego pokazuję je dopiero teraz? Ponieważ gdy miało dojść do „dobicia targu” Anita stwierdziła, że chciałaby w zamian bransoletkę. Dwa razy mi mówić nie trzeba 😉 Zaczęłam myśleć, dobierać kolory, przeglądać zapasy, przy okazji pojawiła się możliwość dokupienia czegoś, co akurat w przerwie między świątecznej, a raczej układzie dni wolnych i pracujących okazało się wyzwaniem, bo przesyłki dotarły dopiero po Nowym Roku. Jak tylko wszystko skompletowałam zabrałam się do pracy i w ostatnich dniach do Anity poleciały dwa zestawy na podstawie kolorów, które lubi. Pierwszy to klasyczna biel i czerń z dodatkiem szarości. Drugi to złoto, miedź, brąz.

W skład pierwszego wchodzi szydełkowa kula, zawieszka

i trzy bransoletki.

DSC_2388a

Drugi z nich składa się trzech bransoletek.

Wszystkie te bransoletki można nosić razem, pojedynczo lub dowolnie zestawiać 🙂

Niedawno znalazłam bardzo fajną stronę, na której trwa właśnie projekt „Akcja Kreatywna Zima”. Właśnie te dwa zestawy chciałam zgłosić do styczniowego wyzwania, którego temat to, dla ducha i ciała. Czasami potrzebny jest niewielki dodatek na zewnątrz, żeby wydobyć blask z wewnątrz 🙂

Mam nadzieję, że wpisują się w ramy i treść projektu.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
UlaK
8 lat temu

Super wymianka 🙂

Marta
8 lat temu

Gekon jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4
0
Dołącz do dyskusjix